Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 400 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 233 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 42000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 14500 IOPS |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 42000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 14500 IOPS |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G162706 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 2,1 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 2,1 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,9 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemälu tüüp | SATA 3.0 6Gb/S |
| Protsessori perekond | Intel SSD D3 |
| Olek | Launched |
| Järjestikune kirjutamine | 233 MB/s |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 2,1 W |
| Järjestikune lugemine | 400 MB/s |
| SSD põrutuskindlus | 1000G,0.5ms |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'21 |
| SSD vastupidavuse reiting | 1.0 PBW |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |