| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ASUS ROG Strix SQ7 Gen4 1TB M.2 1000 GB PCI Express 4.0 SLC NVMe | €292.07 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | SLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 7000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 6000 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | Phison E18 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Ühilduvad tooted | PC, PlayStation 5 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 3,3 V |
| Vool | 2 A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 15 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 3,5 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Kaal | 7,7 g |