| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Acer SA100 2.5" 480 GB Jada ATA III 3D NAND | €44.37 |
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas Acer BL9BWWA103 480 GB 2.5" | €56.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 500 MB/s |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 6,7 mm |