| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Acer FA100 M.2 256 GB PCI Express 3.0 3D NAND NVMe | €35.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.4 |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 3300 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2700 MB/s |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 6,7 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |