| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Acer BL.9BWWA.119 pooljuhtketas M.2 512 GB PCI Express 3.0 3D TLC NVMe | €52.88 |
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas Acer FA100 512 GB SSD | €60.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.4 |
| Komponent | Sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 3000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2700 MB/s |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |