| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
CANON 1570B 1067x50 90g Standard FSC | €77.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Suurus | 106,7 cm |
| Prindikandja kaal | 90 g/m² |
| Printimismaterjali säilivusaeg | 2 aasta(t) |
| Sertifikaat | FSC |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 30 - 75 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 30 - 75 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |