Tootja: Thomson
Mudel: THHP07310
EAN: 3254762007310
Thomson THHP07310. Toote värv: Must, Seadme paigaldus: Tööpinna peal, Pliidiraua tüüp: Tsooniga induktsioonplaat. Kontrolli tüüp: Puudutus, Juhtimise paigutus: Esikülje ülaosa, Taimeri tüüp: Digitaalne. Ühendatud koormus (elekter): 3400 W. Laius: 605 mm, Sügavus: 390 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Seadme paigaldus | Tööpinna peal |
| Pliidiraua tüüp | Tsooniga induktsioonplaat |
| Pealispinna tüüp | Klaas |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 tsoon(id) |
| Elektriliste küpsetustsoonide arv | 2 tsoon(id) |
| Ergonoomika | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Juhtimise paigutus | Esikülje ülaosa |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Taimer | |
| Taimeri tüüp | Digitaalne |
| Taimeri kestus | 180 min |
| Elektrooniline süüde | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Toimimine | |
| Võimsusastete arv | 10 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 605 mm |
| Sügavus | 390 mm |
| Võimsus | |
| Ühendatud koormus (elekter) | 3400 W |
| Sisse/välja lüliti | |