Tootja: Siemens
Mudel: EP6A6CB20
EAN: 4242003742372
Siemens EP6A6CB20. Toote värv: Must, Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Pliidiraua tüüp: Gaas. Aeglane põleti-/küpsetusala: 1000 W, Tavaline põleti-/küpsetusala: 3000 W, Suur põleti-/küpsetusala: 4000 W. Kontrolli tüüp: Pöörlev, Juhtimise paigutus: Esikülje ülaosa. Ühendatud koormus (elekter): 2 W, Ühendatud koormus (gaas): 8000 W, AC-sisendpinge: 220-240 V. Laius: 590 mm, Sügavus: 520 mm, Kõrgus: 45 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Pliidiraua tüüp | Gaas |
| Pealispinna tüüp | Malm |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 3 tsoon(id) |
| Gaasipõletite arv | 3 tsoon(id) |
| Põleti/keetmisala 1 tüüp | Eriti suur |
| Põleti/keetmisala 1 paigutus | Vasak |
| Küpsetusala 1 kuju | Ümmargune |
| Põleti/keetmisala 1 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 1 võimsus | 4000 W |
| Põleti/keetmisala 2 tüüp | Suur |
| Küpsetusala 2 kuju | Ümmargune |
| Põleti/keetmisala 2 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 2 paigutus | Paremal taga |
| Põleti/keetmisala 2 võimsus | 3000 W |
| Põleti/keetmisala 3 tüüp | Kuumutamine |
| Põleti/keetmisala 3 paigutus | Paremal ees |
| Põleti/keetmisala 3 toiteallikas | Gaas |
| Küpsetusala 3 kuju | Ümmargune |
| Põleti/keetmisala 3 võimsus | 1000 W |
| Hautamispõleti/-keeduala kuju | Nelinurkne |
| Tavalise põleti/keeduala kuju | Nelinurkne |
| Suure põleti/keeduala kuju | Nelinurkne |
| Wok-põleti | |
| Wok-põleti asukoht | Vasak |
| Vokipõleti | 4000 W |
| Üheagselt kasutatavate toiduvalmistamispindade arv | 3 |
| Raami tüüp | Raamita |
| Raami värv | Must |
| Toimimine | |
| Aeglane põleti-/küpsetusala | 1000 W |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 3000 W |
| Suur põleti-/küpsetusala | 4000 W |
| Võimsusastete arv | 9 |
| Sertifikaat | CE |
| Ergonoomika | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Juhtimise paigutus | Esikülje ülaosa |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Sumisti | |
| Elektrooniline süüde | |
| LED-indikaatorid | |
| Lapselukk | |
| Lihtne puhastada | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 590 mm |
| Sügavus | 520 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 13 kg |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Paigalduskoha laius | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus (min) | 48 cm |
| Paigalduskoha sügavus (max) | 49,2 cm |
| Pakendi kaal | 14 kg |
| Võimsus | |
| Ühendatud koormus (elekter) | 2 W |
| Ühendatud koormus (gaas) | 8000 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Vool | 3 A |
| Sisse/välja lüliti | |