Tootja: Samsung
Mudel: NZ64H57477K
EAN: 8806086221139
Samsung NZ64H57477K. Toote värv: Must, Roostevaba teras, Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Pliidiraua tüüp: Tsooniga induktsioonplaat. Aeglane põleti-/küpsetusala: 2000 W, Tavaline põleti-/küpsetusala: 3200 W, Suur põleti-/küpsetusala: 3600 W. Kontrolli tüüp: Puudutus, Juhtimise paigutus: Esikülje ülaosa. Laius: 600 mm, Sügavus: 520 mm, Kõrgus: 56 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Pliidiraua tüüp | Tsooniga induktsioonplaat |
| Pealispinna tüüp | Klaaskeraamiline |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 tsoon(id) |
| Elektriliste küpsetustsoonide arv | 4 tsoon(id) |
| Põleti/keetmisala 1 tüüp | Tavapärane |
| Küpsetusala 1 kuju | Nelinurkne |
| Põleti/keetmisala 1 läbimõõt | 180 mm |
| Põleti/keetmisala 1 paigutus | Vasakul taga |
| Põleti/keetmisala 1 toiteallikas | Elektriline |
| Keeduala 1 võimendiga | 3600 W |
| Põleti/keetmisala 1 võimsus | 3300 W |
| Põleti/keetmisala 2 tüüp | Tavapärane |
| Põleti/keetmisala 2 toiteallikas | Elektriline |
| Põleti/keetmisala 2 paigutus | Ees vasakul |
| Küpsetusala 2 kuju | Nelinurkne |
| Põleti/keetmisala 2 läbimõõt | 180 mm |
| Keeduala 2 võimendiga | 3600 W |
| Põleti/keetmisala 2 võimsus | 3300 W |
| Põleti/keetmisala 3 tüüp | Kuumutamine |
| Põleti/keetmisala 3 toiteallikas | Elektriline |
| Küpsetusala 3 kuju | Ümmargune |
| Põleti/keetmisala 3 läbimõõt | 140 mm |
| Põleti/keetmisala 3 paigutus | Paremal taga |
| Keeduala 3 võimendiga | 2000 W |
| Põleti/keetmisala 3 võimsus | 1200 W |
| Põleti/keetmisala 4 tüüp | Suur |
| Põleti/keetmisala 4 paigutus | Paremal ees |
| Küpsetusala 4 kuju | Ümmargune |
| Põleti/keetmisala 4 läbimõõt | 210 mm |
| Põleti/keetmisala 4 toiteallikas | Elektriline |
| Põleti/keetmisala 4 võimsus | 2200 W |
| Keeduala 4 võimendiga | 3200 W |
| Kuumutamispõleti/küpsetustsooni läbimõõt | 14,5 cm |
| Tavaline põleti/küpsetustsooni läbimõõt | 21 cm |
| Raami tüüp | Täielik trimmimine |
| Raami värv | Roostevaba teras |
| Toimimine | |
| Aeglane põleti-/küpsetusala | 2000 W |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 3200 W |
| Suur põleti-/küpsetusala | 3600 W |
| Ergonoomika | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Juhtimise paigutus | Esikülje ülaosa |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Taimer | |
| Automaatne väljalülitustaimer toidu turvaliseks küpsetamiseks | |
| Lapselukk | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 520 mm |
| Kõrgus | 56 mm |
| Kaal | 13,3 kg |
| Paigalduskoha laius | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 49 cm |
| Pakendi laius | 710 mm |
| Pakendi sügavus | 582 mm |
| Pakendi kõrgus | 137 mm |
| Pakendi kaal | 15,5 kg |
| Võimsus | |
| Sisse/välja lüliti | |