Tootja: Neff
Mudel: T17TT76N1
EAN: 4242004204800
Neff TTT1776N. Toote värv: Must, Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Pliidiraua tüüp: Keraamiline. Aeglane põleti-/küpsetusala: 1200 W, Tavaline põleti-/küpsetusala: 2300 W, Suur põleti-/küpsetusala: 3000 W. Kontrolli tüüp: Puudutus, Juhtimise paigutus: Esikülje ülaosa, Taimeri tüüp: Digitaalne. Ühendatud koormus (elekter): 8600 W, Võimsus: 8600 W, AC-sisendpinge: 220-240 V. Laius: 708 mm, Sügavus: 546 mm, Kõrgus: 43 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Pliidiraua tüüp | Keraamiline |
| Pealispinna tüüp | Klaaskeraamiline |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 tsoon(id) |
| Elektriliste küpsetustsoonide arv | 4 tsoon(id) |
| Hautamispõleti/-keeduala kuju | Ümmargune |
| Kuumutamispõleti/küpsetustsooni läbimõõt | 14,5 cm |
| Tavalise põleti/keeduala kuju | Ümmargune |
| Tavaline põleti/küpsetustsooni läbimõõt | 180 cm |
| Suure põleti/keeduala kuju | Ümmargune |
| Suur põleti/küpsetustsooni läbimõõt | 21 cm |
| Väga suure kiirpõleti/keeduala kuju | Ümmargune |
| Väga suur kiire põleti/küpsetustsooni läbimõõt | 26,5 cm |
| Üheagselt kasutatavate toiduvalmistamispindade arv | 4 |
| Raami tüüp | Täielik trimmimine |
| Raami vorm | Kaldserv |
| Raami värv | Must, Roostevaba teras |
| Plaadi kate | |
| Toimimine | |
| Aeglane põleti-/küpsetusala | 1200 W |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 2300 W |
| Suur põleti-/küpsetusala | 3000 W |
| Ekstrasuur kiiretoimeline põleti-/küpsetusala | 2600 W |
| Võimsusastete arv | 17 |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Ergonoomika | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Juhtimise paigutus | Esikülje ülaosa |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Taimer | |
| Taimeri tüüp | Digitaalne |
| Automaatne väljalülitustaimer toidu turvaliseks küpsetamiseks | |
| Jääksoojuse indikaator | |
| Lukustumissüsteem pliidiplaadi puhastamisel | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Lapselukk | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 708 mm |
| Sügavus | 546 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Kaal | 9 kg |
| Paigalduskoha laius | 50 cm |
| Paigalduskoha sügavus (min) | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus (max) | 59,2 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 4,3 cm |
| Pakendi kaal | 11 kg |
| Võimsus | |
| Võimsus | 8600 W |
| Ühendatud koormus (elekter) | 8600 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |