Tootja: Bosch
Mudel: PIX61RHC1E
EAN: 4242005394104
Bosch Serie 6 PIX61RHC1E. Toote värv: Must, Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Pliidiraua laius: 60 cm. Kontrolli tüüp: Puudutus, Juhtimise paigutus: Esikülg, Taimeri tüüp: Digitaalne. Ühendatud koormus (elekter): 7400 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Juhtrakenduste tugi: Home Connect. Boschi tehnoloogiad (toiduvalmistamine): Home Connect, PerfectFry
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Pliidiraua laius | 60 cm |
| Pliidiraua tüüp | Tsooniga induktsioonplaat |
| Pealispinna tüüp | Klaas |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 tsoon(id) |
| Elektriliste küpsetustsoonide arv | 4 tsoon(id) |
| Keeduala 1 võimendiga | 2200 W |
| Keeduala 1 mõõdud (L x S) | 380 x 230 mm |
| Põleti/keetmisala 1 võimsus | 1600 W |
| Põleti/keetmisala 1 toiteallikas | Elektriline |
| Põleti/keetmisala 2 toiteallikas | Elektriline |
| Põleti/keetmisala 2 läbimõõt | 145 mm |
| Põleti/keetmisala 2 võimsus | 2500 W |
| Keeduala 2 võimendiga | 3700 W |
| Põleti/keetmisala 3 läbimõõt | 210 mm |
| Põleti/keetmisala 3 toiteallikas | Elektriline |
| Põleti/keetmisala 3 võimsus | 2200 W |
| Keeduala 3 võimendiga | 3700 W |
| Paindlik toiduvalmistamise ala | Jah |
| Paindlik keeduala liik | FlexInduction |
| Raami tüüp | Raamita |
| Pliidi õhupuhasti | |
| Sisseehitatud kapuuts | Ei |
| Toimimine | |
| Boost-funktsioon | Jah |
| Võimsusastete arv | 17 |
| Kiirstart | Jah |
| Ergonoomika | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Juhtimise paigutus | Esikülg |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Taimer | Jah |
| Taimeri tüüp | Digitaalne |
| Jääksoojuse indikaator | Jah |
| Lukustumissüsteem pliidiplaadi puhastamisel | Jah |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Lapselukk | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 592 mm |
| Sügavus | 522 mm |
| Kõrgus | 51 mm |
| Kaal | 11,7 kg |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Paigalduskoha laius | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus (min) | 5,1 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 50 cm |
| Pakendi laius | 750 mm |
| Pakendi sügavus | 600 mm |
| Pakendi kõrgus | 130 mm |
| Pakendi kaal | 14 kg |
| Võimsus | |
| Ühendatud koormus (elekter) | 7400 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Energiatarve | 178,3 Vatt-tundi kilogrammi kohta |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Juhtrakenduste tugi | Home Connect |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Boschi tehnoloogiad (toiduvalmistamine) | Home Connect, PerfectFry |