Tootja: Schneider Electric
Mudel: VDIM11U001
EAN: 3606485122915
Schneider Electric VDIM11U001. Paigaldus: Serverikappi paigutamine, Toote värv: Hall, Materjal: Polüamiid. Laius: 110 mm, Sügavus: 140 mm, Kõrgus: 30 mm. Pakendi laius: 110 mm, Pakendi sügavus: 120 mm, Pakendi kõrgus: 45 mm. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 98 g |
| Funktsioonid | |
| Paigaldus | Serverikappi paigutamine |
| Materjal | Polüamiid |
| Toote värv | Hall |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 110 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |