Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Materjal | Polüstüreen |
| Toote värv | Valge |
| Tüüp | Ühe pildi raam |
| Pilte kaadri kohta | 1 |
| Pildi suurus | 9 x 13 cm |
| Lehekülje paigutus | Portree |
| Klaasi tüüp | Peegeldav |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 130 mm |
| Kõrgus | 180 mm |
| Paksus | 1,4 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |