Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Materjal | Klaas, Plast |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Tüüp | Ühe pildi raam |
| Pilte kaadri kohta | 1 |
| Pildi suurus | 7 x 10 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Lõiketera laius | 2 cm |
| Lõiketera kõrgus | 1,5 cm |