Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Materjal | Klaas, Polüstüreen |
| Toote värv | Valge |
| Tüüp | Ühe pildi raam |
| Asetusvalikud | Laud, Sein |
| Pilte kaadri kohta | 1 |
| Pildi suurus | 10 x 15 cm |
| Kuju | Nelinurkne |
| Lõiketera | Jah |
| Klaasi tüüp | Peegeldav |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Lõiketera laius | 1,5 cm |
| Lõiketera kõrgus | 1,5 cm |