Tootja: Hama
Mudel: 00137257
EAN: 4047443357816
Hama 137257. Kaabli pikkus: 1,4 m, Toetatud paigutus: Hoonesisene, AC-väljundi tüüp: Tüüp C. AC-väljundite arv: 4 vahelduvvoolu kontakt. AC-sisendpinge: 230 V, Maksimaalne sisendvõimsus: 3500 W, Piirvool: 16 A. Kaabli värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama 137257 pikendusjuhe 1,4 m 4 vahelduvvoolu kontakt Hoonesisene Valge | €54.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,4 m |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp C |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Sisse/välja lüliti | |
| Toote värv | Valge |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 3500 W |
| Piirvool | 16 A |
| Värv | |
| Kaabli värv | Valge |