Tootja: Hama
Mudel: 00137286
EAN: 4047443349552
Hama 00137286. Kaabli pikkus: 2 m, Toetatud paigutus: Hooneväline, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP44. AC-väljundite arv: 6 vahelduvvoolu kontakt. AC-sisendpinge: 230 V, Maksimaalne sisendvõimsus: 3500 W, Piirvool: 16 A. Laius: 440 mm, Sügavus: 75 mm, Kõrgus: 55 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.sotel.de |
Hama 137286 Steckdosenleiste mit Schalter 6fach Schwarz Schutzkontakt 1St. | €30.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Toetatud paigutus | Hooneväline |
| Sisse/välja lüliti | |
| Pritsmekindel | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Kaitseomadused | Pritsmekindel |
| Korpuse materjal | Sünteetika |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | GS |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 3500 W |
| Piirvool | 16 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Kõrgus | 55 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Kaabli tüüp | H07RN-F |