Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Pedestal |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Materjal | Plast |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 605 mm |
| Sügavus | 75,5 mm |
| Kõrgus | 562 mm |
| Kaal | 5,5 kg |