Tootja: upcycle it
Mudel: DESK-600G5-SFF-A001
EAN: 5713552011107
upcycle it HP ProDesk 600 G5 SFF (Refurbished) Grade A. Protsessori sagedus: 3 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-9500. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2666 MHz. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 630. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Keretüüp: SFF. Toote tüüp: PC. Kaal: 4,54 kg. Toote värv: Must, Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
upcycle it HP ProDesk 600 G5 SFF (Refurbished) Grade A i5-9500 Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 10 Pro PC Must, Hõbe | €305.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-9500 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4,4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 9 MB |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 630 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Turu positsiooneerimine | Proven productivity |
| Emaplaadi kiip | Intel Q370 |
| Paroolikaitse tüüp | Power on |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Disain | |
| Keretüüp | SFF |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Päritoluriik | China |
| Renoveeritud | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Sisendkanal | Jah |
| Väljundkanal | Yes |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| WiFi | Ei |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x4 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 95 mm |
| Sügavus | 270 mm |
| Kõrgus | 296 mm |
| Kaal | 4,54 kg |
| Pakendi laius | 399 mm |
| Pakendi sügavus | 230 mm |
| Pakendi kõrgus | 499 mm |
| Pakendi kaal | 7,08 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Jah |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Ooterežiim | Jah |