Tootja: T1A
Mudel: D-M920Q-MU-T001
EAN: 5711603063891
T1A Lenovo ThinkCentre M920q Refurbished. Protsessori sagedus: 2,1 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-8500T. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 630. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Keretüüp: Mini PC. Toote tüüp: PC. Kaal: 1,32 kg. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-8500T |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori sagedus | 2.1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,5 GHz |
| Protsessori vahemälu | 9 MB |
| CardBusi tüüp | DMI3 |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 25 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 1,6 GHz |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mitte-ECC | Jah |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 630 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Windows 11 tasuta versiooniuuendus | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Emaplaadi kiip | Intel Q370 |
| Helikiip | Realtek ALC233VB2 |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini PC |
| Mahutavus | 1 l |
| Toetatud paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| Toote värv | Must |
| Renoveeritud | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 179 mm |
| Sügavus | 183 mm |
| Kõrgus | 34,5 mm |
| Kaal | 1,32 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Jah |
| Lisavõimalused | Yes |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Jah |
| Intel® TSX-NI versioon | 1,00 |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 1,00 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Tõrkevaba protsessor | Jah |