Tootja: T1A
Mudel: D-HPED800G2-MU-T007
EAN: 5711603015975
T1A HP ELITEDESK 800 G2 I5-6500 SFF 8GB 240GB W10P. Protsessori sagedus: 3,2 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-6500. Sisemälu: 8 GB. Salvestusmaht kokku: 240 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 530. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Keretüüp: SFF. Toote tüüp: PC. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HP EliteDesk 800 G2 SFF I5-6500 240GB Windows 10 Pro 64-bit- T1A | €155.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-6500 |
| Protsessori sagedus | 3,2 GHz |
| CardBusi tüüp | DMI3 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 240 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Salvestusseade | SSD |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Disain | |
| Keretüüp | SFF |
| Toote värv | Must |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 530 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Graafika & IMC-litograafia | 14 nm |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Small Business Advantage (SBA) versioon | 1,00 |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 1,00 |
| Intel® TSX-NI versioon | 1,00 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Tõrkevaba protsessor | |