Tootja: Shuttle
Mudel: NC1010XA
EAN: 4046047103522
Shuttle XPC nano NC1010XA. Protsessori sagedus: 1,8 GHz, Protsessori perekond: Intel® Celeron®, Protsessori mudel: 4205U. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2133 MHz. Salvestusmaht kokku: 128 GB, Salvestusseade: SSD, Integreeritud kaardilugeja. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 610. Toiteallikas: 65 W. Keretüüp: Mini PC. Toote tüüp: Mini PC. Kaal: 400 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Shuttle XPC nano NC1010XA tietokone/työasema 4205U mini PC Intel® Celeron® 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Musta | €355.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | 4205U |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori sagedus | 1.8 GHz |
| Protsessori pesa | BGA 1528 |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 2 |
| Süsteemi siinikiirus | 4 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori koodnimetus | Whiskey Lake |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 15 W |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 12,5 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0.8 GHz |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x4, 2x2, 1x2+2x1, 4x1 |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 12 |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM, LPDDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2133,1866 MHz |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 37,5 GB/s |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Salvestusmaht kokku | 128 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Ühilduvad mälukaardid | SD, SDHC, SDXC |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2133 MHz |
| Mitte-ECC | Jah |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 610 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 32 GB |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 300 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 900 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.5 |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 0x3EA1 |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ei |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 Linux x64 |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Mini PC |
| BIOS-i tüüp | EEPROM |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 65 W |
| Toiteallika sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toiteallika sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini PC |
| Mahutavus | 0,847 l |
| Toetatud paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| VESA paigaldamine | Jah |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| DVI-port | Ei |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0a |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | No |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| DC-pistik | Jah |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wake-on-LAN valmidus | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 142 mm |
| Sügavus | 142 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Kaal | 400 g |
| Pakendi kaal | 1,2 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | Jah |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel® OS Guard | Jah |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | Jah |
| Protsessori ARK ID | 189309 |
| Intel® 64 | Jah |
| Protsessori pakendi suurus | 46x24 mm |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Ei |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | Jah |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | Ei |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Ei |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | Jah |
| Intel®i My WiFi tehnoloogia (Intel® MWT) | Jah |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84715000 |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, BSMI, RCM, RED, VCCI CB, BSMI, ETL ErP |