Tootja: MEDION
Mudel: 10024260
EAN: 4061275175776
ERAZER Engineer P10. Protsessori sagedus: 2,6 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-11400. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2933 MHz. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 730, Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Home, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Keretüüp: Tower. Toote tüüp: PC. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ERAZER Engineer P10 i5-11400 Tower Intel Core™ i5 16 Go DDR4-SDRAM 512 Go SSD Windows 10 Home PC Noir | €1268.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-11400 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori sagedus | 2,6 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4,4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori harud | 12 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 8 GB |
| Mälu taktsagedus | 2933 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Toetatud paigutus | Vertikaalne |
| Toote värv | Must |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Eraldiseisvate graafikakaartide arv | 1 |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Emaplaadi kiip | Intel B560 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Väljundkanal | |
| Sisendkanal | |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 188 mm |
| Sügavus | 370 mm |
| Kõrgus | 380 mm |
| Kaal | 7,6 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Execute Disable Bit | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |