Tootja: Lenovo
Mudel: 11HF004JFR
EAN: 0196119037546
Lenovo V35s-07ADA. Protsessori sagedus: 2,1 GHz, Protsessori perekond: AMD Ryzen™ 5, Protsessori mudel: 3500U. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD, Optilise seadme tüüp: DVD±RW. Pardagraafika adapteri mudel: AMD Radeon Vega 8. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 90 W. Keretüüp: SFF. Toote tüüp: PC. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Lenovo V35s 07ADA (11HF004JFR) | €649.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori mudel | 3500U |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori sagedus | 2.1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,7 GHz |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| NVMe | |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteemi keel | Prantsuse keel |
| Disain | |
| Keretüüp | SFF |
| Mahutavus | 7,4 l |
| Toetatud paigutus | Vertikaalne |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | AMD Radeon Vega 8 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Emaplaadi kiip | AMD SoC |
| Helikiip | Realtek ALC222 |
| Helisüsteem | High Definition Audio |
| Salasõna kaitse | |
| Paroolikaitse tüüp | HDD, Sisselülitatud, Supervisor |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 90 W |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Väljundkanal | |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 291 mm |
| Kõrgus | 270 mm |
| Kaal | 3,05 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Silver, RoHS |