Tootja: Lenovo
Mudel: 30GA000MGE
EAN: 0196804824321
Lenovo ThinkStation P5. Protsessori sagedus: 2,5 GHz, Protsessori perekond: Intel® Xeon® W, Protsessori mudel: w7-2495X. Sisemälu: 64 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM, Mälu taktsagedus: 4800 MHz. Salvestusmaht kokku: 1 TB, Salvestusseade: SSD, Integreeritud kaardilugeja. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro for Workstations, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 1000 W. Keretüüp: Tower. Kaal: 19 kg. Toote värv: Must, Punane
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® W |
| Protsessori mudel | w7-2495X |
| Protsessorituumad | 24 |
| Performance cores | 24 |
| Protsessori sagedus | 2.5 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 45 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 48 |
| Maksimaalne turbovõimsus | 270 W |
| Protsessori baasvõimsus | 225 W |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Salvestusmaht kokku | 1 TB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jah |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 64 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 512 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 32 GB |
| Mälupesad | 8x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| ECC | Jah |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | No |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Not available |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro for Workstations |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteemi keel | Saksa keel |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Mahutavus | 33 l |
| Toetatud paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| Toote värv | Must, Punane |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 1000 W |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 5 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Sisendkanal | Jah |
| Väljundkanal | Yes |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Pakendi sisu | |
| Hiire ühenduvus | Wired |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Toimimine | |
| Emaplaadi kiip | Intel W790 |
| Helikiip | Realtek ALC897-Q |
| Helisüsteem | High Definition Audio |
| BIOS-i tüüp | UEFI |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 446 mm |
| Kaal | 19 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, TCO, ENERGY STAR, EPEAT Gold |