Tootja: Lenovo
Mudel: 30FM0084GE
EAN: 0196801651043
Kas otsid võimast tööjaama, mis suudab hakkama saada keeruliste äri- ja loominguliste protsessidega? Siis on Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower just sinu jaoks!
See tööjaam sisaldab endas võimsat Intel® Core™ i7 protsessorit 12 tuuma ja 20 niidiga, mis muudab selle ideaalseks valikuks CPU-intensiivsete ülesannete, nagu renderdamine, video-redigeerimine ja teaduslike simulatsioonide jaoks. Tänu maksimaalsele turbo-võimsusele 190W ja 25MB nutikale vahemälule pakub see erakordset töötlemiskiirust ja võimsust.
Tööjaamis on ka suur 32GB DDR5-SDRAM mälu, mis töötab 4400MHz kiirusega, tagades sujuva mitme töö tegemise ja kiire andmejuurdepääsu. Lisaks on tal 512GB SSD salvestusmaht, mis pakub piisavalt ruumi failide ja rakenduste salvestamiseks.
Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower tööjaamas on NVIDIA RTX A2000 eraldiseisev graafikakaart 12GB GDDR6 mäluga ja on-board Intel UHD Graphics 770 kaart. See kombinatsioon pakub suurepärast graafikatöötlust ja kiirendab graafikaintensiivseid töövooge.
Lisaks on Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower MIL-STD-810H sertifitseeritud, mis tagab, et see talub karme keskkondi ja äärmuslikke temperatuure. Tööjaam mõõdab 376mm kõrgusega, 170mm laiusega ja 315,4mm sügavusega ning kaalub 9,67kg.
Selles tööjaamas on mitu porti ja liidest, sealhulgas kuus USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tüüpi A-porti, kaks USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) tüüpi A-porti, üks USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) tüüpi C-port, üks HDMI port, kaks DisplayPort porti ja Ethernet LAN port.
Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower tööjaam töötab Windows 11 Pro käitussüsteemiga ja 64-bitise opereerimissüsteemi arhitektuuriga. Tal on ka 750W toiteallikas, millel on 80 PLUS Platinum sertifikaat energiaefektiivsuse tagamiseks.
Kokkuvõttes on Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower usaldusvä
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-12700K |
| Protsessorituumad | 12 |
| Performance cores | 8 |
| Efficient cores | 4 |
| Performance-core base frequency | 3,6 GHz |
| Efficient-core base frequency | 2,7 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5 GHz |
| Performance-core boost frequency | 4,9 GHz |
| Efficient-core boost frequency | 3,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 25 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 20 |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Protsessori baasvõimsus | 125 W |
| Maksimaalne turbovõimsus | 190 W |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express 4.0 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Mälu | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 4400 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | Jah |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Jah |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA RTX A2000 |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Eraldiseisvate graafikakaartide arv | 1 |
| 3 | Intel |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Graafikaadapteri Open GL tugi | Jah |
| Graafikaadapteri Mini DisplayPort portide arv | 4 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteemi keel | Saksa keel |
| Operatsioonisüsteemi taastamine | Windows 10 Pro |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Tööjaam |
| Emaplaadi kiip | Intel W680 |
| Helikiip | Realtek ALC897Q-CG |
| Helisüsteem | High Definition Audio |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 1 |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Paroolikaitse tüüp | Sisselülitatud, Supervisor |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 750 W |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Platinum |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 12192 m |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Mahutavus | 17 l |
| Toetatud paigutus | Vertikaalne |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Kasutuselevõtu aasta | 2022 |
| Kasutuselevõtu kuu | Mai |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 6 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Väljundkanal | Yes |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN-kontroller | Intel® I219-LM |
| WiFi | Ei |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 315,4 mm |
| Kõrgus | 376 mm |
| Kaal | 9,67 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, RoHS, TCO |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | MIL-STD-810H |