Tootja: Lenovo
Mudel: 11T3005RGE
EAN: 0196800694829
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 i5-12400T mini PC on võimsa protsessori ja mäluga personaalarvuti, sobides suurepäraselt tööjaama või tavakasutaja jaoks. Sellel on 12. põlvkonna Intel® Core™ i5 protsessor, mis pakub suurepärast jõudlust ja töökindlust. 6-tuumaline protsessori mudel i5-12400T tagab sujuva tööprotsessi ning võimendussagedus kuni 4.2 GHz tagab kiiret andmetöötlust.
Arvuti sisaldab 16 GB DDR4-SDRAM kiiret mälu, mis koos 3200 MHz mälutaktsagedusega tagavad sujuva töökeskkonna ka mitme ülesande korraga täitmiseks. Sisemälule on võimalik lisada veel kuni 64 GB täiendavat mälu, et vastata igapäevastele töövajadustele.
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 mini PC on varustatud mitmete ühenduvusvõimalustega. Sellel on Wi-Fi 6 (802.11ax) standardiga traadita ühendus, mis tagab kiire ja stabiilse internetiühenduse. Lisaks on sellel Ethernet LAN pordid, Bluetooth 5.1 ja 2x2 antenni tüüp.
Graafiliste väljundite osas pakub arvuti HDMI 2.1 ja DisplayPort ühendusvõimalusi, mis võimaldavad ühendada kaks ekraani ning laiendada tööruumi. Arvutil on ka mitmed USB 3.2 Gen 1 ja Gen 2 portid, mis tagavad kiire andmeedastuse ja võimaldavad ühendada mitmesuguseid väliseid seadmeid.
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 i5-12400T mini PC-l on kaasaegne ja vastupidav disain. Selle korpus on kompaktne mini PC tüüpi ning musta värvi, sobitudes igasse töökeskkonda. Arvutil on ka kaabliluku pesa, mis tagab turvalisuse.
Operatsioonisüsteemiks on Windows 11 Pro, mis võimaldab kasutajal nautida uusimaid funktsioone ja turbevõimalusi. Lisaks on arvuti varustatud usaldusväärse platvormi mooduliga (TPM), mis tagab andmete turvalisuse.
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 i5-12400T mini PC on usaldusväärne tööjaam või personaalarvuti, mis pakub võimsust, kiirust ja töökindlust igapäevaste ülesannete täitmiseks. Seda toetavad mitmed sertifikaadid, sealhulgas EPEAT Gold, ENERGY STAR 8.0, ErP Lot 3, TCO Certified 9.0 ja RoHS compliant, mis tõestavad selle säästlikkust ja keskkonnasõbralikkust.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12400T |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori sagedus | 1.8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express 4.0 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Windows 11 tasuta versiooniuuendus | Jah |
| Operatsioonisüsteemi keel | Saksa keel |
| Operatsioonisüsteemi taastamine | Windows 10 Pro |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Mini PC |
| Emaplaadi kiip | Intel Q670 |
| Helikiip | Realtek ALC256-VB |
| Helisüsteem | High Definition Audio |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 1 |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Paroolikaitse tüüp | HDD, Sisselülitatud, Supervisor |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 90 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 12192 m |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini PC |
| Värvi nimi | Black |
| Mahutavus | 1 l |
| Toetatud paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 179 mm |
| Sügavus | 182,9 mm |
| Kõrgus | 36,5 mm |
| Kaal | 1.25 kg |
| Pakendi laius | 490 mm |
| Pakendi sügavus | 268 mm |
| Pakendi kõrgus | 141 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® 64 | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, RoHS, TCO |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |