Tootja: Lenovo
Mudel: 90Q7003CGF
EAN: 0195477674295
Lenovo IdeaCentre Mini 5. Protsessori sagedus: 2 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-10400T. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 3200 MHz. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 630. WiFi. Toiteallikas: 90 W. Keretüüp: mini PC. Toote tüüp: Mini PC. Kaal: 1,48 kg. Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
PC Lenovo IdeaCentre 5 (90Q7003CGF) i5-10400T/8 GB/512GB/Brez OS | €431.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-10400T |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,6 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 1,3 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 25 W |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express |
| NVMe | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini PC |
| Mahutavus | 1 l |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Hall |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Kaasas klaviatuur | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 630 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Mini PC |
| Emaplaadi kiip | Intel H470 |
| Helikiip | Realtek ALC233VB |
| Helisüsteem | High Definition Audio |
| Salasõna kaitse | |
| Paroolikaitse tüüp | HDD, Sisselülitatud, Supervisor |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 90 W |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 194 mm |
| Sügavus | 182,4 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 1,48 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Ooterežiim | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | ErP Lot 3 |