Tootja: Lenovo
Mudel: 90RW002WPB
EAN: 0195891331170
Lenovo IdeaCentre G5. Protsessori sagedus: 3,9 GHz, Protsessori perekond: AMD Ryzen™ 5, Protsessori mudel: 5600G. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 3200 MHz. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: AMD Radeon Graphics, Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA GeForce RTX 3060. Toiteallikas: 380 W. Keretüüp: Tower. Toote tüüp: PC. Kaal: 5,97 kg. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori mudel | 5600G |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori võimendussagedus | 4,4 GHz |
| Protsessori sagedus | 3,9 GHz |
| Protsessori harud | 12 |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express |
| NVMe | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 2x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Värvi nimi | Raven black |
| Mahutavus | 13,6 l |
| Toetatud paigutus | Vertikaalne |
| Toote värv | Must |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Kaasas klaviatuur | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Eraldiseisvate graafikakaartide arv | 1 |
| Pardagraafika adapteri mudel | AMD Radeon Graphics |
| Graafikakaardi videopesade arv (DisplayPort ) | 3 |
| Graafikakaardi HDMI-pesade arv | 1 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Emaplaadi kiip | AMD PRO 565 |
| Helikiip | Realtek ALC222 |
| Helisüsteem | High Definition Audio |
| Salasõna kaitse | |
| Paroolikaitse tüüp | Sisselülitatud, Supervisor |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 380 W |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | -15,2 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -15,2 - 12192 m |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 292,2 mm |
| Kõrgus | 365 mm |
| Kaal | 5,97 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | ErP Lot 3 RoHS |