Tootja: HP
Mudel: 523U6EA#ABB
EAN: 0197192940716
HP Z4 G5. Protsessori sagedus: 3,1 GHz, Protsessori perekond: Intel® Xeon® W, Protsessori mudel: W-2245. Sisemälu: 64 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM, Mälu taktsagedus: 4800 MHz. Salvestusmaht kokku: 1 TB, Salvestusseade: SSD. WiFi. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toiteallikas: 525 W. Keretüüp: Tower. Toote tüüp: Tööjaam. Kaal: 10,5 kg. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
HP Workstation Z4 G5 - Wolf Pro Security | €4580.82 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® W |
| Protsessori mudel | W-2245 |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori sagedus | 3.1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4,4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 26.25 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessori harud | 20 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 64 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 512 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 4 x 16 GB |
| Mälupesad | 8x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| ECC | Jah |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1 TB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| SSD-mälu tüüp | TLC |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Not available |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Eelinstallitud tarkvara | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Performance Advisor; HP Support Assistant; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Image Assistant; HP Manageability Integration Kit; HP Anyware; HP Data Science Stack; HP Services Scan |
| Komplektis sisalduv tarkvara | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Kasutuselevõtu kuu | 3 |
| Kasutuselevõtu aasta | 2023 |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Hiire ühenduvus | Wired |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Tööjaam |
| Turu positsiooneerimine | Performance |
| Emaplaadi kiip | Intel W790 |
| Helikiip | Realtek ALC3205-VA2-CG |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, Power on, User |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 525 W |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 6 |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 2 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Sisendkanal | Jah |
| Väljundkanal | Yes |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP Management tööriistad | HP Driver Packs; HP System Software Manager (download); HP BIOS Configuration Utility (download); HP Smart Support |
| HP Software tagatud | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Performance Advisor; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Image Assistant; HP Manageability Integration Kit; HP Anyware; HP Data Science Stack |
| HP segment | Business |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| WiFi | Jah |
| Laienduspesad | |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) pesad | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slotid | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 168.9 mm |
| Sügavus | 444.5 mm |
| Kõrgus | 386.1 mm |
| Kaal | 10.5 kg |
| Pakendi laius | 314 mm |
| Pakendi sügavus | 572 mm |
| Pakendi kõrgus | 563 mm |
| Pakendi kaal | 14,3 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | No |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | Yes |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | No |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Low Halogen; 40% post-consumer recycled plastic; 25% ITE-derived closed loop plastic; Bulk packaging available; External power supply 90% efficiency; Plastic cushion inserts contain 80% recycled content; Ocean-bound plastic in system fan; 10% post-industrial recycled metal; Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Muud funktsioonid | |
| Vabade sisemälu laienduspesade arv | 4 |
| Klaviatuuri tüüp | USB |
| Tehnilised andmed | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197497346107 |