Tootja: HP
Mudel: 82F50ET
EAN: 0197961187380
HP Z4 G5. Protsessori sagedus: 3 GHz, Protsessori perekond: Intel® Xeon® W, Protsessori mudel: w3-2425. Sisemälu: 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM, Mälu taktsagedus: 4800 MHz. Salvestusmaht kokku: 1 TB, Salvestusseade: SSD. WiFi. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Keretüüp: Tower. Toote tüüp: Tööjaam. Kaal: 10,5 kg. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HP Workstation Z4 G5 Tower W3-2425 1TB Windows 11 Pro | €3090.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® W |
| Protsessori mudel | w3-2425 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Performance cores | 6 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 15 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessori harud | 12 |
| Maksimaalne turbovõimsus | 156 W |
| Protsessori baasvõimsus | 130 W |
| Mälu | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Mälupesad | 8x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| ECC | Jah |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1 TB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| SSD-mälu tüüp | TLC |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Not available |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Tööjaam |
| Turu positsiooneerimine | Performance |
| Emaplaadi kiip | Intel W790 |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Toetatud paigutus | Vertikaalne |
| Toote värv | Must |
| Kasutuselevõtu aasta | 2023 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 6 |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Sisendkanal | Jah |
| Väljundkanal | Yes |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Võimsus | |
| Toiteallika sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toiteallika sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP segment | Business |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| WiFi | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 168.9 mm |
| Sügavus | 444.5 mm |
| Kõrgus | 386.1 mm |
| Kaal | 10.5 kg |
| Pakendi laius | 314 mm |
| Pakendi sügavus | 572 mm |
| Pakendi kõrgus | 563 mm |
| Pakendi kaal | 14,3 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Klaviatuuri tüüp | USB |