Tootja: HP
Mudel: 98T61ET
EAN: 0197961473995
HP Z2 G9. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori mudel: i7-13700. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM, Mälu taktsagedus: 5600 MHz. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 770. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toiteallikas: 280 W. Keretüüp: Mini PC. Toote tüüp: Tööjaam. Kaal: 2,4 kg. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-13700 |
| Protsessorituumad | 16 |
| Performance cores | 8 |
| Efficient cores | 8 |
| Performance-core base frequency | 2,1 GHz |
| Efficient-core base frequency | 1,5 GHz |
| Tõhus põhituuma maksimaalne turbosagedus | 4.1 GHz |
| Jõudlus – põhituuma maksimaalne turbosagedus | 5.1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 30 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 24 |
| Protsessori baasvõimsus | 65 W |
| Maksimaalne turbovõimsus | 219 W |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Mitte-ECC | Jah |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| SSD-mälu tüüp | TLC |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Tööjaam |
| Turu positsiooneerimine | Performance |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 280 W |
| Toiteallika sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toiteallika sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini PC |
| Toote värv | Must |
| Kasutuselevõtu aasta | 2023 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP segment | Business |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 211 mm |
| Sügavus | 218 mm |
| Kõrgus | 69 mm |
| Kaal | 2.4 kg |
| Pakendi laius | 499 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 298 mm |
| Pakendi kaal | 4.8 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Klaviatuuri tüüp | USB |