Tootja: HP
Mudel: 5L725EA
EAN: 0196337873780
HP ProOne 600 G6 All-in-One PC. Protsessori sagedus: 3,1 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-10500. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2666 MHz. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD, Optilise seadme tüüp: DVD±RW. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 630. WiFi. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Kaal: 6,76 kg
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-10500 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori sagedus | 3.1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessori harud | 12 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| SSD-mälu tüüp | TLC |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| NVMe | |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express, NVMe |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Ekraani diagonaal | 54.6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Kaasas klaviatuur | |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 630 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Disain | |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Iga päev |
| Emaplaadi kiip | Intel Q470 |
| Helikiip | Realtek ALC3252 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Salasõna kaitse | |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, Power on, User |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP JumpStart | |
| HP Support Assistant | |
| HP segment | Business |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 488.7 mm |
| Sügavus | 482.8 mm |
| Kõrgus | 201.5 mm |
| Kaal | 6.76 kg |
| Pakendi laius | 595 mm |
| Pakendi sügavus | 245 mm |
| Pakendi kõrgus | 414 mm |
| Pakendi kaal | 9.78 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Lisavõimalused | |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 54.6 cm |
| Vabade sisemälu laienduspesade arv | 1 |
| Klaviatuuri tüüp | USB |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |