Tootja: HP
Mudel: 6D326EA
EAN: 0196786976094
HP Pro 290 G9 on võimas tööarvuti töö produktiivsuse suurendamiseks professionaalses keskkonnas. Sellel on Intel Core i5-12500 protsessor, millel on 6 tuuma ja 12 niiti, pakkudes erakordset jõudlust mitme ülesande ja nõudlike ülesannete jaoks. Sellel protsessoril on maksimaalne tõstmissagedus 4,6 GHz ja 18 MB vahemälu, tagades kiire ja tõhusa töötlusvõimsuse.
See tööarvuti on varustatud 8 GB DDR4-SDRAM-mäluga, võimalusega laiendada seda kuni 64 GB, et parandada jõudlust ja sujuvat töötamist. Sellel on kompaktne ja stiilne musta värvi tornkorpus, tehes sellest elegantse lisanduse igale tööruumile.
HP Pro 290 G9-l on 512 GB SSD-mälumaht, mis pakub piisavalt ruumi suurte failide ja rakenduste salvestamiseks. SSD-liides on PCI Express ja NVMe, tagades kiired andmeedastuskiirused ja kiire juurdepääsu failidele. Lisaks on sellel optiline draiv DVD±RW tüüpi täiendavate salvestusvalikute jaoks.
Ühenduvusvõimalused hõlmavad Wi-Fi võimekust, toetades standardeid nagu 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) ja Wi-Fi 5 (802.11ac), samuti Bluetooth 5.0 juhtmevaba suhtluse sujuvaks toimimiseks. Sellel on ka Ethernet LAN usaldusväärse juhtmeühenduse tagamiseks.
HP Pro 290 G9-l on mitmesugused pordid seadmete ühendamiseks, sealhulgas USB 2.0 ja USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tüüp-A pordid. Sellel on VGA- ja HDMI-pordid välismonitoride ühendamiseks ning kombineeritud kõrvaklapi/mikrofoni port heliühenduvuseks. Lisaks sisaldab see sisendi- ja väljundipordid helifunktsionaalsuse jaoks.
See tööarvuti on varustatud integreeritud Intel UHD Graphics 770-ga sujuvaks graafikatöötluseks. See toetab täiustatud funktsioone, nagu Intel SpeedStep Technology, Execute Disable Bit ja Intel Trusted Execution Technology, tagades efektiivse ja turvalise toimimise.
HP Pro 290 G9-ga kaasneb juhtmega klaviatuur ja hiir mugavaks sisestamiseks. See sisaldab funktsioone nagu HP JumpStart ja HP Support Assistant täiendava toe ja abi pakkumiseks.
Kokkuvõttes on HP Pro 290 G9 usaldusväärne ja tõhus tööarvuti, mis pakub võimsat jõudlust ja mitmeid funktsioone professionaalsetes keskkondades töö produktiivsuse suurendamiseks.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12500 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessori harud | 12 |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Mälupesad | 2x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express, NVMe |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Turu positsiooneerimine | Proven productivity |
| Emaplaadi kiip | Intel H670 |
| Helikiip | Realtek ALC3867 |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, Power on, User |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 180 W |
| Toiteallika sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toiteallika sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| Toote värv | Must |
| Kasutuselevõtu aasta | 2022 |
| Päritoluriik | China |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Sisendkanal | Jah |
| Väljundkanal | Yes |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP JumpStart | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP segment | Business |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontrolleri mudel | Realtec RTL8822CE |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 155 mm |
| Sügavus | 303 mm |
| Kõrgus | 337 mm |
| Kaal | 4.7 kg |
| Pakendi laius | 287 mm |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi kõrgus | 499 mm |
| Pakendi kaal | 8 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Ooterežiim | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Vabade sisemälu laienduspesade arv | 1 |