Tootja: HP
Mudel: 641W3AW
EAN: 0196548058907
HP Presence Medium Space Solution Plus AI Camera with Microsoft TeamsRooms. Protsessori sagedus: 2,3 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-10500T. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2666 MHz
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-10500T |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori sagedus | 2.3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3.8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessori harud | 12 |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 1.7 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 25 W |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 4 GB |
| Mälupesad | 2x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| ECC | |
| Võrgustumine | |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Ocean-bound plastic in speaker enclosure, I/O strip and bezel frame; Recycled Plastic cushions |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |