Tootja: HP
Mudel: 69B76EA
EAN: 0196548548101
HP OMEN by HP 45L GT22-0012nc. Protsessori sagedus: 3,2 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i9, Protsessori mudel: i9-12900K. Sisemälu: 64 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 3733 MHz. Salvestusmaht kokku: 2 TB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 770, Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA GeForce RTX 3090. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toiteallikas: 800 W. Keretüüp: Tower. Toote tüüp: PC. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | i9-12900K |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori sagedus | 3,2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 30 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessori harud | 24 |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 4 x 16 GB |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3733 MHz |
| ECC | |
| Sisemälu tootja | HyperX |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 2 TB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 2 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 2 TB |
| SSD-mälu tüüp | TLC |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Eelinstallitud tarkvara | ExpressVPN |
| Proovitarkvara | Microsoft 365, McAfee LiveSafe |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Vee jahutamise süsteem | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| RGB-mäluga valgustus | |
| Kasutuselevõtu aasta | 2021 |
| Päritoluriik | China |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Kaasas klaviatuur | |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6X |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 24 GB |
| Eraldiseisvate graafikakaartide arv | 1 |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Emaplaadi kiip | Intel Z690 |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Helisüsteem | DTS:X Ultra |
| Audioväljundi kanalid | 5.1 kanalid |
| Salasõna kaitse | |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, Power on, User |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 800 W |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Gold |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Sisendkanal | |
| Väljundkanal | |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x4 pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 204 mm |
| Sügavus | 470 mm |
| Kõrgus | 555 mm |
| Kaal | 22.6 kg |
| Pakendi laius | 592 mm |
| Pakendi sügavus | 328 mm |
| Pakendi kõrgus | 672 mm |
| Pakendi kaal | 25.2 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP segment | Kodu |
| Muud funktsioonid | |
| Vabade sisemälu laienduspesade arv | 4 |