Tootja: HP
Mudel: 7B169EA
EAN: 0197961782745
HP Elite 800 G9. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori mudel: i7-13700. Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM, Mälu taktsagedus: 4800 MHz. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD, Optilise seadme tüüp: DVD-RW. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 770. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Keretüüp: Tower. Toote tüüp: PC. Kaal: 6,15 kg. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-13700 |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 24 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD-RW |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| NVMe | Jah |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Turu positsiooneerimine | Premium |
| Emaplaadi kiip | Intel Q670 |
| Helikiip | Realtek ALC3252 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Mälu | |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kasutuselevõtu aasta | 2023 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 5 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Sisendkanal | Jah |
| Väljundkanal | Yes |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP Security tööriistad | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Admin; HP Client Security Manager Gen7; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2; HP Sure Run Gen5; HP Sure Recover Gen5 |
| HP Management tööriistad | HP Image Assistant; HP Connect for Microsoft Endpoint Manager |
| HP Software tagatud | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Connection Optimizer;HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; MyHP; HP QuickDrop; HP Easy Clean; HP Easy Clean Keyboard Driver |
| HP segment | Business |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| WiFi | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 337 mm |
| Sügavus | 308 mm |
| Kõrgus | 155 mm |
| Kaal | 6.15 kg |
| Pakendi laius | 287 mm |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi kõrgus | 499 mm |
| Pakendi kaal | 9.24 kg |