Tootja: HP
Mudel: 2KL50EA
EAN: 0191628655120
HP 260 G2 Mini. Protsessori sagedus: 2,1 GHz, Protsessori perekond: Intel® Pentium®, Protsessori mudel: 4405U. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2133 MHz. Salvestusmaht kokku: 500 GB, Salvestusseade: HDD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 510. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 65 W. Keretüüp: Lauaarvuti. Toote tüüp: Mini PC. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® |
| Protsessori mudel | 4405U |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori sagedus | 2.1 GHz |
| Protsessori pesa | LGA 1356 (pesa B2) |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 4 |
| CardBusi tüüp | OPI |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori seeria | Intel Pentium 4000 series for Mobile |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 15 W |
| Protsessori koodnimetus | Skylake |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 10 W |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 10 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x4, 4x1 |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Astmed | D1 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L-SDRAM, LPDDR3-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1866,2133,1600 MHz |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 34,1 GB/s |
| Protsessori poolt toetatud ECC | |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Salvestusmaht kokku | 500 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Salvestusseade | HDD |
| Kõvaketta kogumaht | 500 GB |
| Installitud kõvaketaste arv | 1 |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2133 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Keretüüp | Lauaarvuti |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | China |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 510 |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 1,74 GB |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 950 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 300 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 1916 |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.4 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Mini PC |
| Helikiip | Realtek ALC221 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 65 W |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| WiFi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 177 mm |
| Sügavus | 175 mm |
| Kõrgus | 34 mm |
| Kaal | 1,05 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2 |
| Ooterežiim | |
| Protsessori kood | SR2EX |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Protsessori ARK ID | 89611 |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Small Business Advantage (SBA) versioon | 0,00 |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 1,00 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Graafika & IMC-litograafia | 14 nm |
| Intel®i Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Protsessori pakendi suurus | 42 X 24 mm |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i My WiFi tehnoloogia (Intel® MWT) | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |