Tootja: Fujitsu
Mudel: VFY:Q5562PP340DE
EAN: 4058154228067
Fujitsu ESPRIMO Q556/2. Protsessori sagedus: 3,4 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i3, Protsessori mudel: i3-7100T. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2400 MHz. Salvestusmaht kokku: 500 GB, Salvestusseade: HDD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 630. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 65 W. Keretüüp: mini PC. Toote tüüp: Mini PC. Toote värv: Must, Punane
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori generatsioon | 7th gen Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-7100T |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori sagedus | 3.4 GHz |
| Protsessori pesa | LGA 1151 (pesa H4) |
| Protsessori vahemälu | 3 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 4 |
| CardBusi tüüp | DMI3 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 35 W |
| Protsessori koodnimetus | Kaby Lake |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 2,4 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 25 W |
| Tjunction | 92 °C |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Astmed | S0 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 64 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600,2133,2400 MHz |
| Protsessori poolt toetatud ECC | |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälupesad | 2x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 500 GB |
| Salvestusseade | HDD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| Installitud kõvaketaste arv | 1 |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Eelinstallitud tarkvara | Adobe Reader, McAfee Multi Access Security, Microsoft Office |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini PC |
| Mahutavus | 2 l |
| Toetatud paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| VESA paigaldamine | |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must, Punane |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® HD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 630 |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1100 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 64 GB |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 350 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.4 |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 0x5912 |
| Graafikaadapteri Open GL tugi | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Mini PC |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Emaplaadi kiip | Intel® H110 |
| Helikiip | Realtek ALC671 |
| Helisüsteem | High Definition Audio |
| Audioväljundi kanalid | 5.1 kanalid |
| Salasõna kaitse | |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, HDD, Supervisor, Kasutaja |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 65 W |
| Toiteallika sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toiteallika sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 85 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| DVI-port | |
| DisplayPort arv | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Väljundkanal | |
| Sisendkanal | |
| DC-pistik | |
| Jadaportide kogus | 1 |
| SATA-ühenduste koguarv | 2 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.1 |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 185 mm |
| Sügavus | 190 mm |
| Kõrgus | 54 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Pakendi laius | 395 mm |
| Pakendi sügavus | 198 mm |
| Pakendi kõrgus | 284 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Protsessori kood | SR35P |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Mastaapsus | 1S |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Thermal solution andmed | PCG 2015A |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® 64 | |
| Protsessori ARK ID | 97485 |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Blue Angel, RoHS, EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Muud funktsioonid | |
| Kaugjuhitava toitekonnetori tüüp | Terminalplokk |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | TÜV GS, CE, FCC Class B cCSAus, WEEE, CCC, CEL |