Tootja: Fujitsu
Mudel: VFY:P0757PP581DE
EAN: 4057185872621
Fujitsu ESPRIMO P757/E90+. Protsessori sagedus: 3 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-7400. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2133 MHz. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD, Optilise seadme tüüp: DVD Super Multi. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 630. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Keretüüp: Lauaarvuti. Toote tüüp: PC. Kaal: 7 kg. Toote värv: Must, Punane
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-7400 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,5 GHz |
| Protsessori pesa | LGA 1151 (pesa H4) |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 4 |
| CardBusi tüüp | DMI3 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori seeria | Intel Core i5-7400 Desktop Series |
| Protsessori koodnimetus | Kaby Lake |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 65 W |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Astmed | B0 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 64 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600,2133,2400 MHz |
| Protsessori poolt toetatud ECC | |
| Protsessori poolt toetatud mälu pinge | 1,35 V |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 2133 MHz |
| Mitte-ECC | |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD Super Multi |
| Salvestusseade | SSD |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Disain | |
| Keretüüp | Lauaarvuti |
| Toetatud paigutus | Vertikaalne |
| 3,5" lahtrite arv | 3 |
| 5,25" lahtrite arv | 2 |
| Toote värv | Must, Punane |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® HD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 630 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 64 GB |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 350 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1000 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.4 |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 5912 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Muud funktsioonid | |
| Optiliste draivide arv | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 85 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| DVI-port | |
| DisplayPort arv | 2 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Väljundkanal | |
| Sisendkanal | |
| DC-pistik | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 304 mm |
| Kõrgus | 375 mm |
| Kaal | 7 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Mastaapsus | 1S |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Protsessori kood | SR32W |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Protsessori ARK ID | 97147 |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Thermal solution andmed | PCG 2015C |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, ENERGY STAR |