Tootja: Fujitsu
Mudel: PRJ:D0757P0009DE
EAN: 4058154253199
Fujitsu ESPRIMO D757/E90+. Protsessori sagedus: 3,3 GHz, Protsessori perekond: Intel® Pentium® G, Protsessori mudel: G4400. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2400 MHz. Salvestusmaht kokku: 500 GB, Salvestusseade: HDD, Optilise seadme tüüp: DVD Super Multi. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 510. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 280 W. Keretüüp: Lauaarvuti. Toote tüüp: PC
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® G |
| Protsessori mudel | G4400 |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori sagedus | 3.3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,3 GHz |
| Protsessori pesa | LGA 1151 (pesa H4) |
| Protsessori vahemälu | 3 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 2 |
| CardBusi tüüp | DMI3 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Protsessori seeria | Intel Pentium G4400 series for Desktop |
| Protsessori töörežiimid | 32-bit, 64-bit |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori koodnimetus | Skylake |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 47, 54 W |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Astmed | R0 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 64 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1866,1333,2133,1600 MHz |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 34,1 GB/s |
| Protsessori poolt toetatud ECC | |
| Protsessori poolt toetatud mälu pinge | 1,35 V |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 500 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD Super Multi |
| Salvestusseade | HDD |
| Installitud kõvaketaste arv | 1 |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Keretüüp | Lauaarvuti |
| Toetatud paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must, Punane |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Voolujuhe kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® HD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 510 |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 1,7 GB |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 350 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1000 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.4 |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 0x1902 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Emaplaadi kiip | Intel Q250 |
| Helikiip | Realtek ALC671 |
| Salasõna kaitse | |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, HDD, Supervisor, Kasutaja |
| BIOS-i tüüp | AMI |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 280 W |
| Toiteallika sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toiteallika sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Muud funktsioonid | |
| Optiliste draivide arv | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 85 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 6 |
| DVI-port | |
| DisplayPort arv | 2 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Väljundkanal | |
| Sisendkanal | |
| DC-pistik | |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 pesad | 2 |
| PCI Expressi x4 (Gen 2.x) pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 332 mm |
| Sügavus | 338 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Kaal | 8 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Mastaapsus | 1S |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Lisavõimalused | |
| Protsessori kood | SR2DC |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Small Business Advantage (SBA) versioon | 0,00 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Graafika & IMC-litograafia | 14 nm |
| Intel®i Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Thermal solution andmed | PCG 2015C |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Protsessori ARK ID | 88179 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, ENERGY STAR |