Tootja: Fujitsu
Mudel: VFY:D611EP17AMES
EAN: 4065221925101
Fujitsu ESPRIMO D6011. Protsessori sagedus: 2,9 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori mudel: i5-10400. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 750. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Keretüüp: SFF. Toote tüüp: Mini PC. Kaal: 8 kg. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i5-10400 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori sagedus | 2.9 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 750 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Mini PC |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 85 protsenti |
| Disain | |
| Keretüüp | SFF |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Väljundkanal | Yes |
| Sisendkanal | Jah |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| WLAN kontrolleri mudel | Realtek RTL8111H |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 314 mm |
| Sügavus | 296 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Kaal | 8 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |