Tootja: MEDION
Mudel: 10025277
EAN: 4061275224306
ERAZER Engineer X20. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori mudel: i7-14700. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM, Mälu taktsagedus: 4800 MHz. Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 770, Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA GeForce RTX 4070. WiFi. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11. Toiteallikas: 650 W. Keretüüp: Lauaarvuti. Toote tüüp: PC. Kaal: 8,5 kg. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Medion ERAZER Engineer X10 MD34650 i7-14700 16GB 1TB RTX 4070 | €2327.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | Intel Core i7-14xxx |
| Protsessori mudel | i7-14700 |
| Protsessorituumad | 20 |
| Performance cores | 8 |
| Efficient cores | 12 |
| Performance-core base frequency | 2,1 GHz |
| Tõhus põhituuma maksimaalne turbosagedus | 4,2 GHz |
| Efficient-core base frequency | 1,5 GHz |
| Jõudlus – põhituuma maksimaalne turbosagedus | 5,3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 33 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 28 |
| Maksimaalne turbovõimsus | 219 W |
| Protsessori baasvõimsus | 65 W |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 8 GB |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Jah |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6X |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| 3 | Intel |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Hiire ühenduvus | Wired |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Ei |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | Jah |
| Emaplaadi kiip | Intel B760 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 650 W |
| Disain | |
| Keretüüp | Lauaarvuti |
| Toetatud paigutus | Vertikaalne |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Metall, Karastatud klaas |
| RGB-mäluga valgustus | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 2 |
| Väljundkanal | Yes |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 1000 Mbit/s |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX203 |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 209 mm |
| Sügavus | 390 mm |
| Kõrgus | 381 mm |
| Kaal | 8,5 kg |
| Pakendi laius | 590 mm |
| Pakendi sügavus | 630 mm |
| Pakendi kõrgus | 455 mm |
| Pakendi kaal | 26,2 kg |