Tootja: DELL
Mudel: N7598VDT3910EMEA01_PS
EAN: 5902002183703
DELL Vostro 3910 i7-12700 Midi Tower on võimas arvuti, mis on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. Sel on Intel® Core™ i7 protsessor 12 tuumaga ja tõstesagedusega 4,9 GHz, pakkudes suurepärast jõudlust mitmeülesannete ja nõudlike rakenduste jaoks.
16 GB DDR4-SDRAM mälu ja maksimaalse mahutavusega 64 GB tagavad sileda ja tõhusa mitmeülesande tegemise jaoks piisavalt mälu. See toetab ka topeltkanaliga mälu parema jõudluse jaoks.
Arvutil on 512 GB SSD, mis pakub kõrgetasemelist andmesalvestust ja kiiret käivitusaega. SSD kasutab optimaalse jõudluse saavutamiseks NVMe ja PCI Express liideseid.
Wi-Fi 6 (802.11ax) standardi, Bluetooth 5.2 ja Ethernet LAN-ühendusega pakub see arvuti mitmekülgseid võimalusi võrkude ja seadmetega ühendumiseks. Selles on integreeritud usaldusväärseks juhtmega ühenduseks 10/100/1000Base-T(X) kaabliühenduse tehnoloogia.
Midi Tower korpuse tüüp ja must värv annavad arvutile elegantsi ja professionaalse väljanägemise, samal ajal kui Kensingtoni kaablislotiga on lisatud turvalisust.
Lisafunktsioonid hõlmavad DVD±RW optilist draivi, mitut USB 2.0 ja USB 3.2 Gen 1 pordi, HDMI-pordi ja DisplayPorti välisseadmete ja kuvarite ühendamiseks.
Sellel arvutil on Intel UHD Graphics 770, mis tagab usaldusväärse graafikajõudluse igapäevaste ülesannete ja multimeedia kasutamise jaoks.
DELL Vostro 3910 i7-12700 Midi Tower on kompaktsete mõõtmetega (324,3 mm x 154 mm x 292 mm) ja kaalub 6,75 kg, pakkudes professionaalidele mitmekülgset ja võimsat arvutivõimalust.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-12700 |
| Protsessorituumad | 12 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu | 25 MB |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälupesad | 2x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Keretüüp | Midi Tower |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Hiir kaasas vaid valitud turgudel | Jah |
| Klaviatuur kaasas vaid valitud turgudel | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Emaplaadi kiip | Intel B660 |
| Helisüsteem | High Definition Audio |
| Audioväljundi kanalid | 5.1 kanalid |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 180 W |
| Toiteallika sisendpinge | 90 - 264 V |
| Toiteallika sisendsagedus | 47 - 63 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | -15,2 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -15,2 - 10668 m |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,66 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 1,3 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 110 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 160 G |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4b |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,1000,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 154 mm |
| Sügavus | 292 mm |
| Kõrgus | 324,3 mm |
| Kaal | 6,75 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Ooterežiim | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |