Tootja: DELL
Mudel: 3YMWY
EAN: 5397184850596
DELL Precision 3660. Protsessori perekond: Intel® Core™ i9, Protsessori mudel: i9-13900K. Sisemälu: 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 1 TB, Salvestusseade: SSD, Integreeritud kaardilugeja, Optilise seadme tüüp: DVD±RW. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 770. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 1000 W. Keretüüp: Tower. Toote tüüp: Tööjaam. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | i9-13900K |
| Protsessorituumad | 24 |
| Performance cores | 8 |
| Efficient cores | 16 |
| Performance-core base frequency | 3 GHz |
| Tõhus põhituuma maksimaalne turbosagedus | 4,3 GHz |
| Efficient-core base frequency | 2,2 GHz |
| Jõudlus – põhituuma maksimaalne turbosagedus | 5,4 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 36 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 32 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Protsessori baasvõimsus | 125 W |
| Maksimaalne turbovõimsus | 253 W |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Salvestusmaht kokku | 1 TB |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| SSD jõudlusklass | 40 |
| Ühilduvad mälukaardid | SD, SDHC, SDXC |
| Mälu | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu andmeedastuskiirus | 4400 MT/s |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteemi keel | Taani, Inglise keel, Soome, Norra, Rootsi |
| Proovitarkvara | No Microsoft Office License Included 30 day Trial Offer Only |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Hiire ühenduvus | Wired |
| Hiir kaasas vaid valitud turgudel | Jah |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Klaviatuur kaasas vaid valitud turgudel | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Voolujuhe kaasa arvatud | Jah |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Tööjaam |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Helikiip | Realtek ALC3246-CG |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 1000 W |
| Toiteallika sisendpinge | 90 - 264 V |
| Toiteallika sisendsagedus | 47/63 Hz |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Platinum |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | -15,2 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -15,2 - 10668 m |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,52 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 2 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 40 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 105 G |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Toetatud paigutus | Vertikaalne |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| PowerShare toega USB-portide arv | 2 |
| PowerShare | Jah |
| DisplayPort arv | 2 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Väljundkanal | Yes |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| SATA III ühenduste arv | 5 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | Ei |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x4 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 173 mm |
| Sügavus | 420,2 mm |
| Kõrgus | 369,3 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |