Tootja: bluechip
Mudel: 551358
EAN: 4250749704653
bluechip INDUSTRYline S1100P. Protsessori sagedus: 1,5 GHz, Protsessori perekond: Intel® Pentium® Silver, Protsessori mudel: J5005. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2400 MHz. Salvestusmaht kokku: 250 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 605. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 65 W. Keretüüp: Mini PC. Toote tüüp: Mini PC. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® Silver |
| Protsessori mudel | J5005 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori sagedus | 1,5 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 2,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 250 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 250 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 250 GB |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 605 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Windows 11 tasuta versiooniuuendus | Jah |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Mini PC |
| Turu positsiooneerimine | Tööstuslik |
| Emaplaadi kiip | Intel® H97 |
| Helikiip | Realtek ALC671 |
| Audioväljundi kanalid | 5.1 kanalid |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 65 W |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini PC |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| LAN-kontroller | Intel I210, Realtek RTL8111G |
| WiFi | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 147 mm |
| Sügavus | 165 mm |
| Kõrgus | 36 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 0,00 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | Jah |
| Tõrkevaba protsessor | Jah |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE |