Tootja: bluechip
Mudel: 556311
EAN: 4250749704424
bluechip BUSINESSline T5300. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-12400. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM, Mälu taktsagedus: 4800 MHz. Salvestusmaht kokku: 250 GB, Salvestusseade: SSD, Optilise seadme tüüp: DVD±RW. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 730. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 350 W. Keretüüp: Mini Tower. Toote tüüp: PC. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12400 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori võimendussagedus | 4,4 GHz |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 250 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 250 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 250 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express 4.0 |
| RAID-tugi | Jah |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Windows 11 tasuta versiooniuuendus | Jah |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Turu positsiooneerimine | Multimeedia |
| Platvorm | ASUS |
| Emaplaadi kiip | Intel Q670 |
| Helikiip | Realtek ALC897 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 350 W |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Bronze |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini Tower |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| 5,25" lahtrite arv | 2 |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN-kontroller | Intel® I219-LM |
| WiFi | Ei |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 198 mm |
| Sügavus | 401 mm |
| Kõrgus | 378 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® 64 | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE |