Tootja: bluechip
Mudel: 556362
EAN: 4250749705261
bluechip BUSINESSline T3200. Protsessori perekond: Intel® Pentium® Gold, Protsessori mudel: G7400. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 3200 MHz. Salvestusmaht kokku: 250 GB, Salvestusseade: SSD, Optilise seadme tüüp: DVD±RW. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 710. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 350 W. Keretüüp: Mini Tower. Toote tüüp: PC. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® Gold |
| Protsessori mudel | G7400 |
| Protsessorituumad | 2 |
| Performance-core base frequency | 3,7 GHz |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 250 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 250 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 250 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Windows 11 tasuta versiooniuuendus | |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini Tower |
| Toote värv | Must |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 710 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Platvorm | ASUS |
| Emaplaadi kiip | Intel B560 |
| Helikiip | Realtek ALC897 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 350 W |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Bronze |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN-kontroller | Intel® I219-V |
| WiFi | |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Expressi x4 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 198 mm |
| Sügavus | 401 mm |
| Kõrgus | 378 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE |