Tootja: ASUS
Mudel: 90MS02C1-M00200
EAN: 4711081204183
ASUS PB62-B3020ZH on võimas ja kompaktne tööjaam, mis suudab hõlpsalt lahendada nõudlikke ülesandeid. Sellel on 10. põlvkonna Intel Core i3 protsessor, mis tagab sujuva jõudluse ja kiire töötlemiskiiruse kuni 4,4 GHz. 8 GB DDR4 mälu ja 256 GB NVMe SSD-ga on sellel väikesel arvutil piisavalt salvestusruumi keerukate rakenduste ja mitme ülesande käitlemise jaoks.
PB62-B3020ZH on varustatud mitme portiga, sealhulgas USB 2.0 ja 3.2 Gen 1 Type-A ja Type-C, DisplayPortide ja kõrvaklapi pesaga, et ühendada mitmesuguste seadmetega. Lisaks sellele on mini arvutil sertifikaadid BSMI / CB / CE / FCC / UL / CCC / Energy Star / C-Tick / WiFi / RF / VCCI, tagamaks selle tõhusust ja ohutust kasutamiseks erinevates keskkondades. See saabub kasutusvalmis Windows 10 Pro paigaldusega.
Kogu selle mitmekülgsuse ja võimekuse juures on selle kaaluks vaid 1,3 kg ning kõrguseks ainult 42 mm. Tegemist on ideaalse lahendusega professionaalidele, kes vajavad tippklassi jõudlust oma tööde jaoks liikvel olles.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-10105 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori võimendussagedus | 4,4 GHz |
| Protsessori sagedus | 3.7 GHz |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| NVMe | |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Keretüüp | Mini PC |
| Värvi nimi | Black |
| Toetatud paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 630 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Mini PC |
| Emaplaadi kiip | Intel B560 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 150 W |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN-kontroller | Intel WGI219V |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 175 mm |
| Sügavus | 175 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Kaal | 1,3 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® 64 | |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84715000 |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |