Tootja: ASUS
Mudel: 90PF0391-M00BU0
EAN: 4711387055502
ASUS ExpertCenter D500SD_CZ-512400037. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-12400. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD, Integreeritud kaardilugeja. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 730. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 300 W. Keretüüp: SFF. Toote tüüp: PC. Kaal: 5 kg. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12400 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori võimendussagedus | 4,4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 3.0 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Ühilduvad mälukaardid | MMC, SD |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Emaplaadi kiip | Intel B660 |
| Helisüsteem | High Definition Audio |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Paroolikaitse tüüp | HDD, Kasutaja |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 300 W |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Platinum |
| Disain | |
| Keretüüp | SFF |
| Värvi nimi | Black |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Sisendkanal | Jah |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Yes |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN-kontroller | Intel WGI219V |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 94,6 mm |
| Sügavus | 292,7 mm |
| Kõrgus | 339,6 mm |
| Kaal | 5 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Ooterežiim | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel® 64 | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |